0
My Cart
0
MY_VMMENU_TITLE
Levý banner

Každý den je naše kůže v neustálém kontaktu s textiliemi. Ať už v nich spíme, sušíme se v nich, nebo je používáme k dekoraci. Proto nám záleží na tom, aby naše výrobky byly té nejlepší nezávadné kvality.

s ti tky oeko tex s tandard 720x161

Naše výrobky jsou označeny symbolem "Textilie hodné důvěry OEKO-TEX® Standard 100."

Tento symbol potvrzuje, že produkt byl testován v certifikovaném zkušebním ústavu asociace OEKO-TEX® a obstál v testu s pozitivním výsledném ve více než 100 parametrech důležitých pro zdraví člověka.

Naše výrobky neobsahují látky zdraví škodlivé. Jejich používáním vám nevznikne alergická reakce a máte jistotu, že neobsahují žádné škodlivé chemické látky. Pro výrobu takových produktů byly použity pouze bezpečné materiály.

OEKO-TEX® Standard 100 byl vyvinut v roce 1992, s cílem stanovení mezinárodních kritérií pro kvalitu a zdravotní bezpečnost na všech úrovních produkce (výroba příze, tkaní, pletení, výroba konfekce a maloobchod). Testované jsou všechny součásti textilních výrobků (tkanina, nitě, zipy, knoflíky a jiné.) Textilie označené etiketou OEKO-TEX® splňují vysoké humánních-ekologické standardy.

Jednu třetinu našeho života strávíme v posteli. Proto musíme dbát na to, aby tento čas byl plný relaxu, pohodlí a zdravého spánku. :-)

×

TOP